Prima – Fysiatrinen osaamiskeskus | Valitse asiantuntija
Fysiatrian erikoislääkärin ja fysioterapeutin saa nyt varattua samasta paikasta - Primasta!
selän hoito, fysiatrian erikoislääkäri, fysioterapia, selkälääkäri, selkävaivat, niskavaivat, niskakipu, selkäkipu, fysioterapeutti, fysikaalinen hoito, selkäsairauksien asiantuntija, manipulaatio, SI-nivel, SI-nivelen hoito, SI-nivelen vaivat, yliliikkuvuus, ahdas olkapää, kiertäjäkalvosinoireyhtymä, takareiden kireys, kipeä lonkka, lihaskipu, niskavaivat, jäykät hartiat, hartiasärky, hartiakipu, nivelkipu, nivelvaiva, selkävaivojen hoito, niskakivun hoito, selkäkivun hoito, tampere, pirkanmaa
23
page-template-default,page,page-id-23,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Fysiatrian erikoislääkärin ja fysioterapeutin saa nyt varattua samasta paikasta – Primasta!

lotta_thumb

Lotta Kuusinen
LL, fysiatrian erikoislääkäri
lotta@primatampere.fi

jani_thumb

Jani Ronkainen LL, fysiatrian erikoislääkäri, työterveyshuollon erikoislääkäri
jani@primatampere.fi

minna_thumb

Minna Ståhl, LT, Fysiatrian erikoislääkäri

heidi_uus_thumb

Heidi Auvinen
Fysioterapeutti, OMT
heidi@primatampere.fi

pasi_thumb

Pasi Karsikas
Fysioterapeutti, MDT pasi@primatampere.fi

petteri_thumb

Petteri Salonen
Fysioterapeutti, Manipulatiivinen fysioterapeutti
Maitland Concept®

petteri@primatampere.fi

aleksi_thumb

Aleksi Isomäki
Fysioterapeutti, Manipulatiivinen fysioterapeutti
Maitland Concept®
aleksi@primatampere.fi

sanna_thumb

Sanna Kangas
Fysioterapeutti OMT
sanna@primatampere.fi

Jaana Kinnunen, Fysioterapeutti OMT

Jaana Kinnunen
Fysioterapeutti, OMT
jaana@primatampere.fi

Tiina Kaistila

Tiina Kaistila
Liikuntafysiologi
kaistila@primatampere.fi

Antti Hemminki_thumb

Antti Hemminki
Fysioterapeutti, Manipulatiivinen fysioterapeutti
Maitland Concept®

antti@primatampere.fi

ilkka_thumb-200x200

Ilkka Hakala
Fysioterapeutti OMT
ilkka@primatampere.fi

Sari Kulmala - Prima Tampere, fysioterapeutti

Sari Kulmala
Fysioterapeutti OMT
sari@primatampere.fi

Tiina Röning

Tiina Röning
Psykologi
tigroning@gmail.com

ninni_thumb

Nina Janhunen
Sihteeri
ninni@primatampere.fi

Terhi Vainionpää_thumb-200x200

Terhi Vainionpää
Sihteeri
terhi@primatampere.fi